-=FuckServeR=-

Cstrike Server Forum

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

codat-sau-alexel

In jos 
AutorMesaj
codatu'

Data de înscriere : 10/09/2009

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 6:37 pm

da ma stiu amx_cvar mp_autoteambalance 1.
deci astept pm daca ii bun!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
asd
Admin

Data de înscriere : 27/06/2009

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 5:55 pm

nush...da` cre` ca regulamentul ala exista doar pt unii jucatori...nu si pt admini...eu asa cred...deci va rog admini...nu uitati care va este pozitia in ierarhie!

....cat despre tine mai codatu`...faci o cerere de unban si ti se va inlatura banul

Ultima editare efectuata de catre asd in Vin Sept 11, 2009 7:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
codatu'

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 5:06 pm

ATI VAZUT CA S-A REZOLVAT!!! MZ MULT! PUTETZI SA IMI FACETI POZE ORICAND! COD VA ASIGR CA NU O SA AM:p.
MZZZZZZZZZZ LONDO!!(CEL MAI TARE ADMIN)
Sus In jos
*FuK.|kiLLeRR*RCD*

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 1:16 pm

nici eu nu cred ca esti codat...dar vroiam sa spun ca nu se face asa, eu am crezut prima oara ca ai coduri...dar nha sa zicem...iti scot banu Very Happy, dar cu conditia sa nu mai faci asa:) te pui frumos pe spect si zici stai sa le caut:) shi dak chiar nu ai nici o poza iti mai fac:P nu se face asa
Sus In jos
L0nd0n3zu

Data de înscriere : 19/06/2009
Varsta : 26
Localizare : Bicaz

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 12:34 pm

dupa mn codat nu ejti...ti-am faqt d kteva ori poze ji nu aveai cod...knd imi pareai suspect ma dadeam AFK ji ma uitam la qm joci ji nu aveai nimik....aja k din punctul meu de vedere...ejti curat...
Sus In jos
codatu'

MesajSubiect: hah doamneee....   Vin Sept 11, 2009 11:14 am

ma eu as propune sa facem un vote... cine crede ca sunt codat shi cine nu (intre admini). daca voturile duc spre eventualitatea ca sunt codat asta este eu nu o sa mai jok pe srv... dar daca voturile duc spre eventualitate ca nu sunt codat o sa jok in continuare pe srv:P astept un rasp de la admini!!!
CU RESPECT ALEXEL!!!
Sus In jos
*FuK.|kiLLeRR*RCD*

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Vin Sept 11, 2009 10:46 am

codatu' a scris:
Ma eu nu sunt codat nu am coduri in clac shi9 nici nu stiu de unde pot lua coduri shi nu stiu cum sa le activez!!! Shi am iesit de pe srv sa iti dau pozele, pt eu le caut in fisierul cstrike shi imi iau 5 min shi dc sa stau 5 min in spect? am iesit afara ca sa iti dau pozele!!! Dar cand sa le caut nici o poza nu era in fisier!!!! Sigur nu am nici o dovada cu acest lucru, dar eu cred ca dupa aproape jumatate de an de activitate pe srv shi aproapr 10000 de kiluri cu nukurile alexel shi codat' trebuie sa fiu cretin sa jok cu coduri!!! Sper ca ma intelegeti. Eu sunt shi voi fi in continuare prieten cu Kyuky cu Londo cu Marius cu Asd cu Antonia cu Dosia orice s-ar intampla.
CU RESPECT CODAT' SAU ALEXEL!!! Sper sa ma intelegeti!!!

Pana acuma nimeni nu a mai iesit de pe server sami dea pozele, se puneau pe spect sau ii mutam eu! Sa zicem ca era un admin incepator si nu stia de comanda asta stia numa de amx_banip, daca aveai coduri cum iti mai dadea el ban? asa intrai a 2a oara cu coduri sau fara. Si ai zis ca dupa jumate de an de activitate trebuie sa fi nebun sa joci cu coduri, din contra , pt. ca admini te stiu ca nu ai coduri si ca joci bn si poti sa joci linistit cu coduri ,bine-nteles ca daca iti bagi aim se observa. Asa ca nu prea am ce sa zic.
Sus In jos
codatu'

MesajSubiect: doamne ce minciunii   Joi Sept 10, 2009 4:57 pm

Ma eu nu sunt codat nu am coduri in clac shi9 nici nu stiu de unde pot lua coduri shi nu stiu cum sa le activez!!! Shi am iesit de pe srv sa iti dau pozele, pt eu le caut in fisierul cstrike shi imi iau 5 min shi dc sa stau 5 min in spect? am iesit afara ca sa iti dau pozele!!! Dar cand sa le caut nici o poza nu era in fisier!!!! Sigur nu am nici o dovada cu acest lucru, dar eu cred ca dupa aproape jumatate de an de activitate pe srv shi aproapr 10000 de kiluri cu nukurile alexel shi codat' trebuie sa fiu cretin sa jok cu coduri!!! Sper ca ma intelegeti. Eu sunt shi voi fi in continuare prieten cu Kyuky cu Londo cu Marius cu Asd cu Antonia cu Dosia orice s-ar intampla.
CU RESPECT CODAT' SAU ALEXEL!!! Sper sa ma intelegeti!!!
Sus In jos
*FuK.|kiLLeRR*RCD*

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   Joi Sept 10, 2009 4:51 pm

Mai codatule eu tiam facut poze....trebuia sa fac print dar cine sar fi gandit. Tiam cerut pozele iar tu ai iesit imediat....Si eu ce sa cred? Ca ai coduri si ca nu vrei sa iei ban! Dar nu stiai ca iti pot da ban si daca nu esti pe server. Asa ca a fost vina ta! Si mai zici ca nu ai nici o poza! Asa pot sa fac si eu...sa le sterg si sa fac reclamatie si sa zic ca am luat ban degeaba! Deocamdata nu primesti unban pana nu vorbesc cu ceilalti admini!
Sus In jos
codatu'

MesajSubiect: nu mai am ce zice.....   Joi Sept 10, 2009 2:59 pm

app daca vretzi a imi scoatezi banul va dau ip-ul meu:92.83.213.155 !!
Sus In jos
codatu'

MesajSubiect: codat-sau-alexel   Joi Sept 10, 2009 2:16 pm

astazi 10.09.2009. am primit ban permanent de la KrZ shi fara sa imi faca poze mi le-a cerut !!!! plz luati masuri!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: codat-sau-alexel   

Sus In jos

codat-sau-alexel
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=FuckServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: Reclamatii-
Mergi direct la: