-=FuckServeR=-

Cstrike Server Forum

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

reclamatie antonia

In jos 
AutorMesaj
popy asu

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia   Vin Aug 21, 2009 8:37 am

eo o sa va las ip-ul si adresa de mes si sa imi spuneti dak imi veti scoate ban-ul sau nu si dak nu din ce motive..........oricum nu cred c ar trebti sa se dea ban pt simplu fapt k se joaca q awp pe fy_snow atata timp cat awp-up este plantat in zona de difence si atata vreme cat nu apare nci o regula q privire la asta......ip:89.136.249.218.......iar id-ul meu d mess este street_boy_4ever69.....asta dak nu veti putea sa imi scoateti ban-ul sa stiu si eo din ce motive;)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
asd
Admin

Data de înscriere : 27/06/2009

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia   Joi Aug 20, 2009 5:39 pm

da...am vazut reclamatia prietenului tau facuta impotriva lu` dosia sau antonia..care o fi fost dintre ei....in fine....cum a putut prietenul tau sa faca reclamatie pt tine impotriva lor...asa putea sa`ti si zica ca deja s`au luat masuri impotriva lor...si cu mistouri din astea de baietzash destept eu zic ca pe viior ai putea pierde multe...adminii astia au muncit mult pana sa ajunga la rang`ul care sunt acum...cu sau fara bani...
in concluzie iti zic...si ar trebui si cei care vad topicul asta sa bage de seama...care nu este serios sau care face pe desteptul pe server sau pe forum eu va zic fosrte serios ca voi aveti de pierdut nu noi Wink

GL & HF!!
Sus In jos
popy asu

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: reclamatie antonia   Joi Aug 20, 2009 12:04 am

din cate am vazut si prietenul meu bughy a facut o reclamatie...in care va spus :povestea mea:.....am primit ban pentru ca foloseam awpul p fy_snow....asa este in regulamnet??
din cate stiu eu nu ....sper ca veti lua amsuri...o sa revin si cu ip-ul astiu ca probleam mea se va rezolva.......astept sa imi raspundeti mesaj....dar sper ca a:acest admin:...sa nu mai faca abuz de admin.. si sa se comporte regulamentar......pentru a atrage clientela:))=))
ar trebuie retrogradat...multumesc anticipat.........

ps: serverul pare ff bun dar sper ca in viitor acesti admini care produc.dureri de cap..sa nu mai existe....a aprtu super mario:))=))
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia   

Sus In jos

reclamatie antonia
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=FuckServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: Reclamatii-
Mergi direct la: