-=FuckServeR=-

Cstrike Server Forum

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

reclamatie antonia dosia

In jos 
AutorMesaj
asd
Admin

Data de înscriere : 27/06/2009

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia dosia   Mier Aug 19, 2009 8:28 pm

da...eh...poate a cam exagerat putin....dar adminul nu i`l scoatem....o sa fie penalizat(a) cu o degradare a adminului....n`o sa se mai repete

Gl & Hf!! cheers
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
*FuK.|kiLLeRR*RCD*

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia dosia   Mier Aug 19, 2009 2:54 pm

bughy a scris:
buna seara......sunt unul dintre multi useri ce se plang de "adminatul"adminului antonia........de cand am intrat pe srv.....in fiecare zi imi face poze 15 16 poze.....pe zi....dar nu e asta problema.....doar e datoria ei......dar d la o vreme primesc ban fara motiv fara poze fara demo fara nimic........eram p srv cu inca alt 2 admini....pot confirma si ei lucrul acesata fuk.RDC si marius2pac.....si antonia mi-a dat ban fara motiv.......trebuie facut ceva eu va sugerez....sa ii suspendati adminul ..sincer nu il merita.....

acum 2 zile un prieten de al meu a primit ban pentru ca folosea a awp-ul pe fy_snow:))wtf?? asa ceva nu se face......daca pe fy_snow awpul estte palntat in locul dde def de ce sa nu il folosesti si mule alte cazuri....cu un asa admin voi pierdeti multi useri;)..........astept sa imi cititi mesajul i sa imi raspundeti l el va multumesc..si sper sa luati masuri.......

Eu sunt deacord cu bughy
Sus In jos
bughy

Data de înscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: reclamatie antonia dosia   Mar Aug 18, 2009 8:41 pm

buna seara......sunt unul dintre multi useri ce se plang de "adminatul"adminului antonia........de cand am intrat pe srv.....in fiecare zi imi face poze 15 16 poze.....pe zi....dar nu e asta problema.....doar e datoria ei......dar d la o vreme primesc ban fara motiv fara poze fara demo fara nimic........eram p srv cu inca alt 2 admini....pot confirma si ei lucrul acesata fuk.RDC si marius2pac.....si antonia mi-a dat ban fara motiv.......trebuie facut ceva eu va sugerez....sa ii suspendati adminul ..sincer nu il merita.....

acum 2 zile un prieten de al meu a primit ban pentru ca folosea a awp-ul pe fy_snow:))wtf?? asa ceva nu se face......daca pe fy_snow awpul estte palntat in locul dde def de ce sa nu il folosesti si mule alte cazuri....cu un asa admin voi pierdeti multi useri;)..........astept sa imi cititi mesajul i sa imi raspundeti l el va multumesc..si sper sa luati masuri.......
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: reclamatie antonia dosia   

Sus In jos

reclamatie antonia dosia
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=FuckServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: -=FucK ServeR=- :: Reclamatii-
Mergi direct la: